Strona główna
Sianożęty
Ustronie Morskie
Okolica
Kontakt
Fotografie
Wczasy ELIASZ
Okolica

Oprócz piaszczystej plaży i słonecznych kąpieli możecie Państwo skorzystać z wielu atrakcji.

LOTNISKO

Obok Sianożęt znajduje się lotnisko w Bagiczu, gdzie odbywają się loty turystyczno - widokowe samolotem i motolotnią, a także skoki spadochronowe. Lotnisko jest również miejscem widowiskowych imprez sportowo - rekreacyjnych, takich jak np. odbywających się w lipcu Motolotniowych Mistrzostw o Puchar Bałtyku. W trakcie imprezy organizowane są kursy na uzyskanie licencji pilota motolotniowego.

BASEN

W Ustroniu Morskim znajduje się Cenrum Sportowo Rekreacyjne Helios wraz z basenem kąpielowym. Głównym elementem kąpieliska jest wielofunkcyjna niecka basenowa oraz plaża trawiasta z wydzielonym placem zabaw dla dzieci.

OŚRODEK JEŹDZIECKI

W Ustroniu Morskim znajduje się również ośrodek jeździecki, dysponujący krytą ujeżdżlnią, dwoma parkurami oraz ogromnym 50 - hektarowym terenem przeznaczonym w całości dla pasjonatów jazdy konnej. Zainteresowani wziąć mogą także udział w przejażdżkach konnych po lesie.


REJSY NA BORNHOLM

Z Kołobrzegu jest możłiwość popłynąć na małą duńską wyspę Bornholm (powierzchnia 588 km2, 150 km linii brzegowej), która leży zaledwie 100 km od Kołobrzegu.Wyspa jest wymarzonym miejscem dla rowerzystów, dzięki wygodnym i bezpiecznym ścieżkom rowerowym, które gęstą siecią oplatają całą wyspę. Bornholm to harmonijne połączenie natury i kultury, z imponującą jest ilość zabytków.